Rok 2024

ODNAWIAMY SIĘ! Właśnie rozpoczęliśmy remont sanitariatów, w skrócie: zwiększamy ilość węzłów sanitarnych. Będą nowe kabiny toaletowe, nowe kabiny prysznicowe i umywalki. Do tego planujemy zwiększyć ilość ciepłej wody poprzez modernizację systemu grzewczego, który jednocześnie będzie bardziej ekologiczny. Przewidywane zakończenie remontu - maj 2024. Będziemy gotowi na wakacje 2024, a Ty?

NOWY OBSZAR! Ponadto przesuwamy płot i zwiększamy ilość miejsca na kemping. Szykujemy dodatkowe miejsca na kempingu. Szczegóły na przełomie maja i czerwca 2024 r.

 

 

Powierzchnia naszego obiektu wynosi niecałe 60 arów, z czego większa część to właśnie pole namiotowe / kempingowe. Kemping w naszym ośrodku wczasowym to około czterdzieści stanowisk dla:

  • namiotów (małych i dużych; przyjmujemy również rowerzystów na jedną noc),
  • przyczep kempingowych (z przedsionkami)
  • jak również dla kamperów.

kemping 4

Wszystkie stanowiska są na płaskim, trawiastym terenie, a część z tych stanowisk jest wyznaczona żywopłotem. Każde stanowisko może być podłączone do prądu 220V (wymagany jest własny przewód zasilający zakończony wtyczką typu E*)

* Typ E – to wtyczka „europejska” z dwoma okrągłymi bolcami oraz otworem na bolec uziemiający znajdujący się w gniazdku.

kemping 5

Obiekt jest oświetlony i ogrodzony oraz bezpieczny dla dzieci. Dzieci mogą korzystać z placu zabaw oraz internetu Wi-Fi.

Dla naszych gości jest dostępna kuchnia, w której to można przygotować ciepłe posiłki. Dostęp do kuchni jest bezpłatny.  Kuchnia jest wyposażona w zlewozmywaki, szafki z blatem roboczym, stół do ryb i oczywiście kuchenki gazowe. Tutaj również znajdziesz gniazdko elektryczne aby użyć dodatkowego sprzętu elektrycznego lub szybko podładować telefon komórkowy. Na wyposażeniu kuchni są garnki, patelnie, sztućce i inne przybory kuchenne. Przychodzisz z własnymi produktami i przyrządzasz takie jedzonko jakie lubisz.

kuchnia 2

Najważniejszym punktem każdego pola namiotowego są sanitariaty. W Zakątku możesz korzystać o dowolnej porze z takiego obiektu. Budynek sanitariatów jest podzielony na część damską i męską. W każdej części są toalety, kabiny prysznicowe oraz umywalki. Woda jest nielimitowana (nie stosujemy żadnego dodatkowego systemu płatniczego, nie znajdziesz tutaj również systemu żetonowego) – czuj się jak we własnej łazience. Ciepła woda jest dostępna przez 24 godziny na dobę.

kemping 6

kemping 1

 

kemping 3

kemping 2