Nasz ośrodek

logo zakatekOśrodek Wczasowy "Zakątek" jest położony w południowo-zachodniej części Jarosławca, a mimo wszystko odległość od plaży jest niewielka (około 5 minut drogi spacerkiem do części zachodniej, 10-15 minut do wschodniej plaży). Obiekt jest usytuowany przy lesie, a więc powietrze zawiera nie tylko zdrowotny jod, ale również jest wzbogacone poprzez tlen z pobliskich drzew. Wieczorami, kiedy zapada zmrok można przyuważyć dziką zwierzynę (np. sarny, zające, sowy czy lisy).

Sama nazwa "Zakątek" kojarzy się ze spokojem oraz ciszą i tak też jest w rzeczywistości, gdyż jest położony z dala od zgiełku i hałasu panującego w centrum czy też przy głównej ulicy. Choć do samego centrum daleko nie jest.

 

IMG 5029

Na działce o powierzchni prawie 70 arów znajduje się do dyspozycji naszych gości:

  • siedem podwójnych domków z łazienkami (na około 49 osób) podzielonych na typ standard lub studio,
  • pole namiotowe i kempingowe (przyjmujemy namioty, przyczepy campingowe jak również camper'y) – posiadamy łącznie około 40 stanowisk
  • przepięknie zrobiona nowa łaźnia z toaletami,
  • ogólna kuchnia o nazwie „ciap-kuchnia”,
  • mini plac zabaw dla dzieci, który zawiera zjeżdżalnie, huśtawki, piaskownice i trampolinę.

Teren jest ogrodzony, dzięki czemu jest bezpieczny dla dzieci. Mogą one swawolnie biegać po całym obiekcie czy też jeździć rowerami. Obecnie 90% ścieżek na ośrodku jest już wyłożone kostką typu polbruk.

Masz pytanie?

Dzwoń:

503-99-56-58

Pisz:
biuro@zakatek.com

Blisko morza i lasu

zakatek-mapka

Joomla templates by Joomlashine